Mbyllet pjesa e parë, njihuni me rezultatin

Postuar: 25/03/2019 - 21:43

Mbyllet pjesa e parë e takimit Andorë-Shqipëri, me epërsinë e kuqezinjve.

Ndeshja e vlefshme për "Euro 2020", nisi në orën 20:45 dhe 45-minutëshi i parë përfundoi me rezultatin 1-0, në favor të kuqezinjve.

Goli për Shqipërinë u shënua nga sulmuesi Armando Sadiku, në minutën e 21′, pas një gabimi të portierit kundërshtar.

Postuar: 24/04/2019 - 18:34

Nevil Dede, trajneri i U-18 të Shqipërisë, ka zbuluar se Edoardo Reja, trajneri i kombëtares së madhe, ka nisur punën duke përveshur mëngët dhe listuar emrat e futbollistëve kuqezi të së ardhmes dhe jo vetëm:

Postuar: 24/04/2019 - 17:33

Fitimi i titullit kampion në Itali ka bërë që Ronaldo të marrë disa ditë lejë nga klubi i J

Postuar: 24/04/2019 - 13:18

Pep Guardiola mund të stërvisë Ronaldon vitin e ardhshëm.

Postuar: 24/04/2019 - 07:39

Në sondazhin e bërë me tifozët në rrjetet sociale, portugezi përfshihet në treshen e

Postuar: 24/04/2019 - 07:35

Të hënën në mbrëmje u luajt ndeshja Napoli-Atalanta, e fituar nga bergamaskët 2-1, një trepikësh

Postuar: 24/04/2019 - 07:33

Sot do të luhen ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë.

Postuar: 23/04/2019 - 14:49

Trajneri i kombëtares për femra të Ekuadorit duket se është në telashe.