Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Sport

Mbyllet pjesa e parë Shqipëri-Lituani, ky është rezultati

Mbyllet pjesa e parë Shqipëri-Lituani, ky është rezultati

Po luhet në këto momente sfida mes Shqipërisë dhe Lituanisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Pas suksesitnë transfertë ndaj Bjellorusisë, kuqezinjtë e Edi Rejës, tentojnë një tjetër triumf, për t’u konsoliduar në vendin e parë të grupit.

Aktualisht është mbyllur pjesa e parë me rezultatin 0-0.

Shqipëria nuk ka arritur dot të shënojë pavarësisht disa rasteve.