BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Sport

“Më mungon”, Ajola Xoxa bën dedikimin prekës për humbjen e njeriut të saj të shtrenjtë  

“Më mungon”, Ajola Xoxa bën dedikimin prekës për

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka kujtuar me një foto të atin e ndjerë. Ajo shfaqet në foto me babain e saj në ditën e dasmës.

Ajola në postimin e saj shprehet se ai ishte një njeri i mrekullueshëm dhe se i mungon.

“Mendje e mahnitshme dhe shpirti më i mirë. Më mungon,” shkruan Ajola në postimin e saj. Kujtojmë se publicisti i njohur Arben Xoxa u nda nga jeta pas një beteje të gjatë me kancerin.

“Më mungon”, Ajola Xoxa bën dedikimin prekës për