BREAKING NEWS

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e papritur

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e
x

Sport

“Më mungonte ajri dhe ndjeja lodhje”, Dybala flet nga karantina për koronavirusin dhe gjendjen shëndetësore

“Më mungonte ajri dhe ndjeja lodhje”, Dybala flet nga karantina

Paulo Dybala rezultoi pozitiv me koronavirus dhe po kalon periudhën e karantinës së detyrueshme në shtëpi, së bashku me të dashurën, Oriana.

Edhe pse i izoluar, sulmuesi argjentinas mbetet në kontakt me tifozët. “Pas disa simptomave të forta që para disa ditë më parë, tani jam mirë. Mund të lëviz dhe madje po mundohem edhe të stërvitem”, -shpjegoi futbollisti bardhezi përmes “Skype” në lidhje direkte me “#NështëpimeJuven”.

Ditët e mëparshme nuk ishin të lehta për argjentinasin. “Kur përpiqesha të bëja diçka, më mungonte ajri dhe pas 5 minutash ndihesha i pafuqishëm. Më dhembnin muskujt dhe duhet të ndaloja. Fatmirësisht, unë dhe Oriana tashmë jemi mirë”, -deklaroi Dybala.