BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Sport

Media kap momentin “e fshehtë” / Toni Kros “kapet mat” me Pep Guardiolën në korridor

Media kap momentin “e fshehtë” / Toni Kros “kapet

Toni Kros nuk luajti mbrëmjen e së mërkurës ndaj Manchester Cityti, ku ekipi i tij, Reali u mund me rezultatin 1-2. Futbollisti gjerman nuk u pa as në fushë dhe as në nxehje.

Megjithatë, mesfushori i njohur nuk i shpëtoi vëmendjes së mediave në korridoret e “Bernabeu”-t. Ai u kap nga kamerat gjatë një bisede të ngrohtë me ish-trajnerin e tij Pep Guardiola, e cila ngriti skenarë të tjerë hipotetikë për një joshje të tij drejt “Etihad”.

Vetëm 24 orë përpara ndeshjes, Kros nuk i kurseu elozhet për ish-trajnerin e tij në Mynih në sezonin 2013-’14, për të cilin tha se bëri çmos që ta mbante për të mos u larguar nga Bajerni.