BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Sport

Merkato/ Laporte, Siti kërkon 50 mln euro për shitjen e tij

Merkato/ Laporte, Siti kërkon 50 mln euro për shitjen e tij

Merkato duket ende larg, por kjo nuk i pengon disa klube ambicioze që të nisin kontaktet me elementët e dëshiruar që tani. Kështu, qendërmbrojtësi Ajmerik Laporte nuk do të jetë pjesë e Mançester Sitit sezonin e ardhshëm. Sipas medieve sportive britanike, spanjolli do të jetë njëri prej lojtarëve të parë që do të largohet në verë nga ekipi anglez, ka njoftuar “Sky Sports” të martën. Bëhet e ditur se Siti tashmë ka caktuar çmimin për Laporten dhe për kartonin e tij po kërkon 50 milionë euro. Barcelona dhe Juventusi janë vetëm disa prej skuadrave që kanë shprehur interesim për 28-vjeçarin. Laporte ka kontratë me Sitin deri në vitin 2025, ndërsa këtë sezon ka regjistruar vetëm 15 paraqitje në të gjitha garat. Ai është pjesë e Mançester Sitit prej vitit 2018, kur iu bashkua nga Athletik e Bilbaos, ndërsa ka edhe 19 paraqitje me Përfaqësuesen e Spanjës.