BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Sport

Merkato/ Valencia synon titullarin e Juventusit, Ruganin

Merkato/ Valencia synon titullarin e Juventusit, Ruganin

Në ditët e fundit të merkatos Juventusi synon shitjen ose shkëmbimin e një futbollisti. Në fakt bëhet fjalë për Ruganin, që e ka shprehur vetë dëshirën e transferimit në Spanjë. Kështu, mësohet se skuadra e Valencias po synon ta forcojë mbrojtjen gjatë këtij afati kalimtar dhe po insiston në transferimin e mbrojtësit të Juventusit, Daniele Rugani. “AS” shkruan të premten se Valencia është në negociata me Juventusin dhe marrëveshja mund të arrihet brenda pak ditësh, pasi Rugani dëshiron që karrierën ta vazhdojë në Spanjë. Për kartonin e 28-vjeçarit, Valencia është gati të ofrojë deri në pesë milionë euro. Rugani ka kontratë me Juventusin deri në vitin 2024, por ka kërkuar largimin për shkak të minutazhit së vogël. Ai këtë sezon ka 5 paraqitje për Juventusin, ekip të cilit iu bashkua në vitin 2015 nga Empoli. Sezonin e shkuar, Rugani ishte huazuar te Kaliari.