Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Sport

Mesfushori i kombëtares shqiptare infektohet me COVID-19

Mesfushori i kombëtares shqiptare infektohet me COVID-19

Futbollisti i Shqipërisë Ylber Ramadani është infektuar me koronavirus. Lajmi konfirmohet nga klubi i tij danez Vejle.

Futbollisti kuqezi do të humbasë kështu ndeshjen e parë të kampionatit, pasi do t'i duhet të qëndrojë i izoluar.

Jacob Kreger, drejtues teknik i ekipit, e ka konfirmuar faktin që mesfushori është i infektuar.

Gjendja e tij është e mirë dhe momentalisht është i izoluar.

Ramadani është pjesë e rëndësishme e Vejle, skuadër më të cilin po nis sezonin e katërt në Danimarkë.