BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Sport

Mesfushori i njohur shqiptar shtrohet me urgjencë në spital, i nënshtrohet operacionit të vështirë (FOTO)

Mesfushori i njohur shqiptar shtrohet me urgjencë në spital, i

Mesfushori i Kukësit, Arbër Basha, ka pësuar një dëmtim të rëndë dhe ka kryer një operacion në Gjermani.

Koha e rikuperimit nuk është bërë ende e ditur, por Basha ka bërë një postim në rrejtet e tij sociale duke shkruar: “Do të kthehem më i fortë.”

24-vjeçari u afrua te Kukësi në merkaton e verës, ku më parë ishte pjesë e Kastriotit.Në anën tjetër Kukësi po vazhdon me fazën përgatitore.

Verilindorët do zhvendosen nga dita e hënë në Stamboll të Turqisë, aty ku klubi ka gjetur kushte më të mira klimaterike. Kujtojmë që kampionati shqiptar i futbollit fillon më 20 gusht.

Mesfushori i njohur shqiptar shtrohet me urgjencë në spital, i