Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Sport

Mësohet data! Ja kur do të luajë kombëtarja shqiptare kundër Gjilbraltarit

Mësohet data! Ja kur do të luajë kombëtarja shqiptare

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të zhvillojë një miqësore me Gjibraltarin, më 11 nëntor 2020.

Sipas marrëveshjes së arritur mes dy federatave, ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Ebasan Arena” dhe do të startojë në orën 19:00.

Kjo do të jetë hera e parë që Shqipëria ndeshet me Gjibraltarin, si edhe miqësorja e dytë për kuqezinjtë në program.