BREAKING NEWS

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të Politikave, Murrizi ia numëron ‘një për një’ Bashës: Nuk isha as pjesë e GOPIT. Spurdhjak, s’ke b*** për…

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të
x

Sport

Messi kaloi gjashtë lojtarë të Uruguait brenda pak sekondash, kjo video po bën namin në internet

Messi kaloi gjashtë lojtarë të Uruguait brenda pak sekondash, kjo

Argjentina dhe Uruguaji luajtën mbrëmjen e djeshme mes tyre një miqësore në Tel-Aviv, ndërsa pjesa ndeshja u mbyll 2-2.

Ylli i Barcelonës arriti që të shënonte dhe të asistonte te goli i Sergio Agueros, por që në fund u ndanë në paqe me uruguaianët.

Megjithatë, episodi më i bukur i pjesës së parë ishte në minutën e 21′, kur Leo Messi dribloi rradhazi plot 6 kundërshtarë.