Messi kaloi gjashtë lojtarë të Uruguait brenda pak sekondash, kjo video po bën namin në internet

Postuar: 19/11/2019 - 10:22

Argjentina dhe Uruguaji luajtën mbrëmjen e djeshme mes tyre një miqësore në Tel-Aviv, ndërsa pjesa ndeshja u mbyll 2-2.

Ylli i Barcelonës arriti që të shënonte dhe të asistonte te goli i Sergio Agueros, por që në fund u ndanë në paqe me uruguaianët.

Megjithatë, episodi më i bukur i pjesës së parë ishte në minutën e 21′, kur Leo Messi dribloi rradhazi plot 6 kundërshtarë.

Postuar: 13/12/2019 - 22:22

Presidenti i Partizanit Gazmend Demi ka komentuar fitoren e Tiranës në derbin e sotëm. “E meritonte Tirana fitoren. Nuk jam i zhgënjyer, nuk ka asgjë. Më vjen keq për tifozët. Sa të jem unë kam thënë.

Postuar: 13/12/2019 - 21:02

Ka përfunduar me rezultatin 1-2 ndeshja midis Partizanit dhe Tiranës e cila u luajt në “Air

Postuar: 13/12/2019 - 20:11

Derbi i kryeqytetit Partizani-Tirana ka nisur me një moment emocionues kur para ndeshjes në fushë

Postuar: 13/12/2019 - 20:02

Policia e Tiranës ka marrë një sërë masash për garantimin e rendit dhe mbarëvajtjen e ndeshjes Pa

Postuar: 13/12/2019 - 19:21

Tirana dhe Partizani po luajnë për herë të parë në “Air Albania”.Tirana ka shënuar në

Postuar: 13/12/2019 - 19:12

Ka  filluar derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, dhe ka nisur dhe si zakonisht ja

Postuar: 13/12/2019 - 18:24

Pritej që të transferohej në "Camp Nou", por duket se diçka e tillë nuk do të ndodh kur