BREAKING NEWS

Skandali i Bill Gates, aplikacioni i Covid-19 instalohet automatikisht në telefonat android

Skandali i Bill Gates, aplikacioni i Covid-19 instalohet automatikisht në
x

Sport

Messi nuk njeh rival, fiton për të 6-tën herë Topin e Artë (VIDEO)

Messi nuk njeh rival, fiton për të 6-tën herë Topin e

Leo Mesi ka fituar Topin e Artë për 2019, duke mposhtur njëherë e mirë rivalin e tij të përhershëm Cristiano Ronaldo. 

Mesi është renditur i pari dhe pas tij ishin mbojtësi Van Dijk dhe Ronaldo.