BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Sport

Messi reagon për humbjen e Maradonës: Diego është i përjetshëm, nuk do të harrohet kurrë

Messi reagon për humbjen e Maradonës: Diego është i

Ndarja nga jeta e legjendës së futbollit botëror, Diego Armando Maradona ka tronditur të gjithë futbolldashësit dhe jo vetëm.

Kapiteni i Barcelonës dhe Argjentinës, Messi shprehet se kjo është një ditë e trishtuar për të gjithë argjentinasit dhe futbollin. Messi nuk harron të ngushëllojë familjen dhe miqtë e legjendës që do të mbetet i përjetshëm.

“Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë argjentinasit dhe për futbollin. Ai na lë, por nuk largohet sepse Diego është i përjetshëm.Unë mbaj mend të gjitha momentet e bukura të jetuara me të dhe doja të përfitoja nga rasti për të dërguar ngushëllimet e mia për të gjithë familjen dhe miqtë e tij”, kapiteni i Argjentinës dhe Barcelonës.