BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Sport

Messi shpallet lojtari më i mirë i vitit 2022, ja cilët janë futbollistët që vinë pas tij

Messi shpallet lojtari më i mirë i vitit 2022, ja cilët janë

Lionel Messi u shpall lojtari më i mirë i vitit 2022 nga gazeta “The Guardian”, sipas rezultateve të sondazhit të saj vjetor, ku këtë herë morën pjesë 206 gazetarë, nga të cilët 156 e vendosën Messin mbi të tjerët.

Messi ka kaluar Kylian Mbappe, finalisti dhe golashënuesi më i mirë në Kupën e Botës Katar 2022 dhe Karim Benzema, fitues i Champions League me Real Madridin dhe fitues i Topit të Artë të fundit.

1. Lionel Messi Argjentinë-Paris Saint-Germain
2. Kylian Mbappe Francë-Paris Saint-Germain
3. Karim Benzema Francë-Real Madrid
4. Erling Haaland Norvegji-Manchester City
5. Luka Modric Kroaci-Real Madrid
6. Kevin De Bruyne Belgjikë-Manchester City
7. Robert Lewandowski Poloni-Barcelona
8. Vinicius Junior Brazil-Real Madrid
9. Thibaut Courtois Belgjikë-Real Madrid
10 Mohamed Salah Egjipt-Liverpool