BREAKING NEWS

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe 2 mijë të vdekur brenda ditës

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe
x

Sport

“Mirë se vjen në shtëpinë e babait”, ky ishte reagimi i Leo Messit kur tifozi i Napolit i përmend emrin e Maradonës