BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Sport

Mjafton Ibrahimovic për Milanin

Mjafton Ibrahimovic për Milanin

Milani e rifillon sezonin e Serie A ashtu siç kishte mbaruar të kaluarin, me fitore dhe me bindjen se ky sezon do të ketë një rival më shumë për të gjithë në luftën për vendet në Champions League.

Milanezët mposhtën Bolonjën e teknikut serb Sinisa Mihajlovic me rezultatin e pastër 2-0, ku protagonist edhe njëherë është vetëm një, Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi suedez ka harruar 38 vitet e tij, dhe po fillon të shënojë me ritme të admirueshme.