BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Sport

Momenti kur tifozët rrahin me grushte arbitrin, ndërhyn policia (Publikohen pamjet e rënda)

Momenti kur tifozët rrahin me grushte arbitrin, ndërhyn policia

Kanë dalë pamjet e momentit që tifozët e ekipit të Peqinit kanë dhunuar arbitrin Sokol Beqja.

Në videon e publikuar, shihet se si tifozët futen në fushë dhe qëllojnë me grushte Beqjan.

Policia afrohet, por në fushë mblidhen një turmë me njerëz dhe dhuna ndaj arbitrit vijon.