BREAKING NEWS

I menduar dhe me kokën nga dritarja, kryeministri Rama poston foton nga avioni dhe zbulon lëvizjen e tij të radhës

I menduar dhe me kokën nga dritarja, kryeministri Rama poston foton nga
x

Sport

Momenti kur tifozët rrahin me grushte arbitrin, ndërhyn policia (Publikohen pamjet e rënda)