BREAKING NEWS

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr prapaskenat e rënda, i përgjigjet akuzës ‘bombë’ të Sali Berishës: Unë e paralajmërova që...

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr
x

Sport

"Mos u bëni VIP-a se ju shan ai!", Erion Braçe shigjeton Armand Dukën pas fitores së kombëtares në 'Elbasan Arena'

"Mos u bëni VIP-a se ju shan ai!", Erion Braçe shigjeton

 Kur fiton Kombëtarja shqiptare nuk mund të qëndrojnë pa komentuar personazhet e politikës dhe sporti është ndër të vetmet që i bashkon në një qëndrim forcat e ndryshme. Shqipëria fitoi në përballjen e djeshme me Islandën 4-2 dhe për këtë ka reaguar edhe zv.kryeministri i cili shprehet se Shqipëria ka arritur një fitore të vyer.

Ai ka ironizuar tifozët me thirrjen e presidentit të FSHF i cili u shpreh pas humbjes me Francën se kombëtarja mbështetet edhe në humbje dhe fitore.