BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Sport

Mourinho i jep lajmin e mirë Marash Kumbullës

Mourinho i jep lajmin e mirë Marash Kumbullës

Pas humbjes turpëruese 6-1 nga norvegjezët e Bodø/Glimt në Konferencë Ligë, trajneri i Romës, Mourinho përjashtoi nga ekipi i parë disa lojtarë për të cilët pati kritika të ashpra duke i vlerësuar si jo të aftë për të veshur bluzën e Romës.

Futbollistët, pjesë e të cilëve ishte edhe mbrojtësi shqiptar Marash Kumbulla, u lanë jashtë skuadrës në barazimin pa gola ndaj Napolit.

Por pas kësaj ndeshje, trajneri portugez ka reaguar dhe ka rikthyer mbrojtësin shqiptar me ekipin e parë në sfidën e së mërkurës ndaj Cagliarit, por jo 4 futbollistët e tjerë.

Kumbulla bëri një paraqitje të shkëlqyer më 12 tetor në takimin Shqipëri-Poloni, duke mbuluar këmba-këmbës Lewandowskin, ndërsa me bluzën e Romës nuk e ka bindur asnjëherë deri tani trajnerin portugez.