BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

“M’u hiq sysh”/ ‘Nxehen gjakrat’ në BBV, Ilnisa përplaset keq me Erjolën: Nuk më intimidojnë llafet e tua fare

“M’u hiq sysh”/ ‘Nxehen gjakrat’ në

Një tjetër debat në kuzhinë mes Ilnisës dhe Erjolës!

Këtë herë shkak u bënë pulat që po gatuante për drekë Erjola, që sipas Ilnisës duhet të jenë për të gjithë banorët. Debati vijoi më pas mes akuza ndaj njëra-tjetrës.

Ilnisa: Dy pula nuk mund t’i bësh për disa banorë, se kur kemi bërë dy pula, i kemi ndarë me të gjithë banorët

Erjola: Edhe ti po bën pite për veten tënde, nuk po të flet kush

Ilnisa: Nuk ka lidhje, po bëhet dreka

Erjola: Më lër të bëj çfarë të dua

Ilnisa: Po bëhet dreka dhe po përdor dy pula

Ilnisa: Dy pula i kemi ndarë me të gjitha

Erjola: Gatuaj, merre thikën e tiganin

Ilnisa: Duhet ndarë me të gjithë

Erjola: Vazhdo, bukën mos ma përmend

Ilnisa: Po përjashton ti banorë të tjerë? Dy pula duhet të ndahen me të gjitha

Erjola: Ik o Ilnisa, qërrohu, m’u hiq sysh

Ilnisa: Kështu mund të flasësh, se me njerëzit që rri dhe me xholin si je dhe mënyrën si të pëlqen të përdoresh, patjetër nuk pres ndonjë mençuri

Erjola: Nuk më intimidojnë llafet e tua fare. Shko mbrapa Eglës në pishinë, atë bëj. Qepju si rrodhe nga mbrapa, si majdanozi pas këpucësh

Ilnisa: Nuk je ti personi i duhur, megjithatë të bëftë mirë.