BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Sport

Mundësi për të kapur vendin e parë në grup! Publikohen formacionet zyrtare Shqipëri-Bjellorusi

Mundësi për të kapur vendin e parë në grup! Publikohen

Shqipëria do të luajë ndeshjen finale kundër Bjellorusisë sot në orën 16:00. Referuar formacionit zyrtar, Reja ka bërë 4 ndryshime, teksa Doka, Memolla, Laçi dhe Gjasula e kanë nisur titullarë.

Hysaj dhe Abrashi mungojnë për këtë ndeshje, për shkak kartonësh, ndërsa Kallaku dhe Uzuni e nisin nga stoli.

Mundësi për të kapur vendin e parë në grup! Publikohen