BREAKING NEWS

A priten arrestime të tjera politikanësh? Eksperti Karamuço habit me përgjigjen

A priten arrestime të tjera politikanësh? Eksperti Karamuço
x
BREAKING NEWS

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Greqi (foto)

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit
x
BREAKING NEWS

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë reagimi i Evis Kushit

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x

Sport

Mungesa e ‘bomberit’ ndaj Polonisë humbje e madhe për Kombëtaren, Broja ‘ndez motorrët’ për sfidën e rradhës

Mungesa e ‘bomberit’ ndaj Polonisë humbje e madhe për

Armando Broja do t’i mungojë ndeshjes së Kombëtares në ndeshjen kualifikuesendaj Polononisë. Kjo do të shënohet një humbje e madhe, pasi nuk mund të jetë në formacion si shkak i dëmtimit të marrë.

Pas 3 muajve nga operacioni, Broja e ka marr veten dhe pas rikuperimit ka nisur vrrullshëm stërvitjen.

Ka qenë vetë Broja i cili ka postuar një video duke kryer ushtrime në palestër. Ai ka nisur kontaktin edhe me topin, por gjithsesi, ende nuk është gati për të luajtur.

Besohet se në ndeshjet e qershorit më 17 dhe 20, kundër Moldavisë dhe Ishujve Faroe, bomberi kuqezi do të jetë gati, duke i dhënë një dorë Shqipërisë për Euro 2024.