BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Sport

Mungoi në dy ndeshje për shkak të dëmtimit, Ronaldo jep lajmin e mirë

Mungoi në dy ndeshje për shkak të dëmtimit, Ronaldo jep

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, mungoi në dy ndeshje miqësore të Juventusit për shkak të problemeve muskulore. Por një lajm i mire vjen për të gjithë tifozët e “Zonjës së Vjetër”, pasi sulmuesi portugez e ka lënë pas dëmtimin dhe do t’i bashkohet grupit në stërvitjet e ardhshme.

Ky është një lajm fantastik për teknikun Sarri, pasi në ndeshjen e parë të Kampionatit “Serie A” me Parmën do të ketë në përbërje formacionin e plotë të tij.

Seancat për rikuperimin e tij, ylli portugez i ka zhvilluar me një person special, të birin Cristiano Jr. Ai ka përsëritur të gjitha lëvizjet e Ronaldos.