BREAKING NEWS

Situata e zgjedhjeve në Shkodër, Tom Doshi merr vendimin që nuk pritej, zbardhet lëvizja e kryetarit të Partisë Socialdemokrate

Situata e zgjedhjeve në Shkodër, Tom Doshi merr vendimin që nuk
x
BREAKING NEWS

Vazhdon të thellohet 'lufta' brenda opozitës/ Aknimimi i PD-së kundër Berishës, caktohen gjyqtarët në Kolegjin Zgjedhor. Kush janë emrat e njohur që do kenë në dorë vendimin e rëndësishëm

Vazhdon të thellohet 'lufta' brenda opozitës/ Aknimimi i
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë zjarri ndaj ‘Top Channel’, Artan Hoxha zbardh prapaskenat: Autorët kanë dashur të përcjellin një mesazh, është atentat me kosto të lartë, nuk u ka interesuar të godisnin...

Sulmi me armë zjarri ndaj ‘Top Channel’, Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

Serat me kanabis në Malësi të Madhe ‘plasin’ skandalin, policia fundos ogranizatorin, në ‘grackë’ bien edhe 3 punonjës bashkie, zbardhen detajet e fundit

Serat me kanabis në Malësi të Madhe ‘plasin’
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Banorët në rrezik? Artan Hoxha plas deklatratën ‘bombë’: Kompania që ka dhënë ekskluzivitetin kërkoi mbylljen e ‘Big Brother VIP’

VIDEO/ Banorët në rrezik? Artan Hoxha plas deklatratën
x
BREAKING NEWS

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha dorëheqjen nga gara për kryetar Bashkie në Korçë, Gjata zbardh prapaskenat e forta

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113 mijë eurot nga biznesmeni

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113
x
BREAKING NEWS

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha thirrje policisë: Shkoni te bandat, te ngjarjet e fundit kriminale në Tiranë makinat janë vjedhur në të njëjtin qytet

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha
x

Sport

Mungoi në Kampionatin Kombëtar të peshave të rënda, Briken Calja 'shuan' aludimet dhe jep lajmin e shumëpritur: Jam në super formë për...

Mungoi në Kampionatin Kombëtar të peshave të rënda,

Sportisti i peshave të rënda, Briken Calja nëpërmjet një statusi në facebook ka bërë një sqarim publik në lidhje me mos pjesëmarrjen e tij në Kampionqatin Europian dhe atë Kombëtar, duke shuar aludimet për ndjekësit e tij dhe jo vetëm.

Ai shprehet se mos pjesëmarrje a ka ardhur e gjitha si pasojë e një situatë jo të mitë shëndetësore, mirë po nga ana tjetër jep lajmin për

POSTIMI I PLOTË:

SQARIM I NEVOJSHEM PER OPINIONIN PUBLIK

Me ane te ketij postimi doja ti jepja fund spekullimeve dhe te sqaroja opinionin publik ne lidhje me mospjesmarren time ne Kampionatin Kombetar te zhvilluar disa dite me pare dhe ne lidhje me pjesmarrjen ne Kampionatin Evropian qe do te zhvillohet ne Armeni muajin e ardhshem.

Doja te theksoja qe mospjesmarrja ime disa dite me pare lidhet me nje situate shendetesore jo favorizuese me te cilen u perballa nga e cila u shkaktua dhe kjo mungese.

Ne lidhje me Kampionatin Evropian te prillit doja te theksoja se jam ne nje forme shume te mire, stervitja po shkon shkelqyeshem dhe te gjitha veshtiresite shendetesore jane superuar. Do te shkojme si perhere me koken lart per te zhvilluar nje kampionat spektakolar nga ku kam pritshmeri te larta per medalje.

Doja te falenderoja per mbeshtetjen familjen time, trajneret e mi Geraldin dhe Vaninin &Klubi Shumësportësh Tirana.

Shihemi ne garen e radhes.

Brikeni