Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Murinjo i heq shiritin e kapitenit mesfushorit të United

Postuar: 25/09/2018 - 20:03

Në Mançester nuk është një situatë aspak e qetë. Nga ana e kuqe e qytetit, u duk se Murinjo i qetësoi gjërat kur lavdëroi Pogbanë në publik. Megjtihatë, sipas “Times”, është zbuluar se portugezi u ka thënë lojtarëve se Pogba nuk do të jetë më kapiteni i ekipit, asnjëherë më.

5a3fa44808f1dbb79e000001

Ai ka shtuar se francezi përfaqson atë që një kapiten nuk duhet të bëjë. Duket se gjërat janë trazuar shumë te Junajtid, aq më tepër që këto pasqyrohen edhe në fushë, ku në 6 javë ka 10 pikë nga 18 të mundshme.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/02/2019 - 10:29

Ndarja nga jeta në mënyrë tragjike e futbollistit Emiliano Sala shokoi mbarë botën.

Kushëriri i futbollistit ka bërë akuza të forta ndaj ekipit të Nantes. Sipas tij ata e vranë Sala.

Postuar: 17/02/2019 - 07:39

UEFA futi në proces disiplinor dy lojtarë të Realit të Madridit, mbrojtësin Serxhio Ramos për mar

Postuar: 17/02/2019 - 07:37

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, doli dje para gazetarëve ku foli në prag të ndeshjes së sotm

Postuar: 17/02/2019 - 07:35

Basketbolli në Shqipëri shfaq dy pamje të ndryshme.

Postuar: 16/02/2019 - 07:21

Bajerni i Mynihut është skuadra që ka dominuar e vetme gjatë vite të fundit kampionatin gjerman d

Postuar: 16/02/2019 - 07:19

Ndodh rrallë që një shqiptar të ndodhet në zyrat e një klubi të madh europian për të firmosur një

Postuar: 16/02/2019 - 07:18

Java e 22-të e Kategorisë Superiore nisi me një superndeshje, një duel direkt që vlen për vendin