BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Sport

Nata "magjike" e Champions League / Bayern përballet me PSG, Porto me Çelsin

Nata "magjike" e Champions League / Bayern përballet me PSG,

Për tifozët e futbollit erdhi dita e shumëpritur.

Edhe sot në mbrëmje të tjerë gjigande te futbollit europian do të zbresin në fushë në kuadër të çerekfinaleve të Champions League.

Bayern përballet me PSG, ndërsa Porto me Çelsin

Vëmendja maksimale është tek Bayern-PSG. Finalja e vitit të kaluar, këtë herë vjen në fazën e çerekfinaleve duke bërë që francezët të kërkojnë të hakmerren edhe pse do të jetë shumë e vështirë pasi të dyja skuadrat kanë probleme me mungesat.

Dy duelet do të luhen sot në orën 21:00.