BREAKING NEWS

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj,
x

Sport

Ndahet nga jeta ish-futbollisti i njohur francez

Ndahet nga jeta ish-futbollisti i njohur francez

Futbolli francez në zi. Ish-lojtari i PSG gjatë viteve 1970, Bernard Guinjdo ka ndërruar jetë në moshën 73-vjeçare. Këtë lajm e ka publikuar vetë klubi parizien ku ngushëllon për këtë humbje të madhe.

Mesfushori gjithashtu është aktivizuar dhe me Paris FC dhe me Monakon. Ndërsa si trajner Guinjdo ka punuar me moshat e PSG dhe me kategoritë inferiore franceze.

Ndahet nga jeta ish-futbollisti i njohur francez