BREAKING NEWS

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës, Bashës dhe KQZ të lënë jashtë listave personat “non grata” në SHBA dhe të inkriminuarit

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës,
x

Sport

Ndërron jetë futbollisti 24 vjeçar, i ndodh e papritura fatale në mes të fushës, publikohen pamjet tronditëse

Ndërron jetë futbollisti 24 vjeçar, i ndodh e papritura fatale

Ka ndërruar  jetë në moshën 24-vjeçare një futbollist brazilian i cili ra pa ndjenja gjatë një ndeshjeje.

Futbollisti Alex Apolinario, ka vdekur gjatë ditës së enjte pas katër ditëve qëndrimi në spital.

Apolinario, para disa ditësh, pësoi sulm në zemër gjatë një ndeshjeje që skuadra e tij, Alverca, po e zhvillonte në Ligën e Tretë të Portugalisë.

25 vjeçari nuk arriti ti mbijetojë dot sulmit në zemër dhe klubi i tij ka njoftuar se ka ndërruar jetë.

Ndërron jetë futbollisti 24 vjeçar, i ndodh e papritura fatale

Ja momenti kur ra pa ndjenja në fushë: