BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x
BREAKING NEWS

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në dorë pastrimin e parave në Shqipëri, kontrolle transfertave dhe pasurive të dyshimta, ja skema që po ndjek DASH

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në
x
BREAKING NEWS

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve kriminale të politikanëve dhe krimit të organizuar, në sitë bankat, hipotekat, institucionet financiare, etj

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve
x
BREAKING NEWS

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i majtë mund i vetëm Berishën, Metën, Bardhin, Dulen, Ndokën dhe Dukën, ditë të zeza për aleancën “non grata”

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i
x
BREAKING NEWS

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën që implikon Ramën, raporti hetimor i kërkuar nga gjyqtarja Kotelly para vendimit do shërbejë si dosje akuze për të nisur hetimet ndaj kryeministrit shqiptar

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën
x
BREAKING NEWS

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i bën thirrje DASH ta shpallin kryeministrin “non-grata” pasi ka korruptuar një ish-agjent të FBI për të “asgjësuar” opozitën

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh
x

Sport

Ndeshja e shekullit!/ Zbulohet plani i Arabisë Saudite: Ronaldo, Messi, Benzema dhe shumë yje të tjerë kundër...

Ndeshja e shekullit!/ Zbulohet plani i Arabisë Saudite: Ronaldo, Messi,

Arabia Saudite duket se e ka marrë seriozisht zhvillimin e ligës së futbollit, e cila që pas afrimit të Cristiano Ronaldos ka marrë shumë famë.

Por Ronaldo mund të mos jetë i fundit emër i njohur që bëhet pjesë e skuadrave arabe. Teksa Karim Benzema është shumë pranë kalimit tek skuadra e Al Ittihad, të shumta janë zërat që afrojnë dhe Leo Messin tek Al Hilal.

Por teksa këta emra janë më konkretë, sheikët arabaë duket se po planifikojnë diçka më të madhe.

Sipas mediave të huaja, plani i Arabisë Saudite është të presë një ndeshje ekspozite në të cilën Cristiano Ronaldo, Leo Messi, Karim Benzema dhe yje të tjerë kryesorë luajnë së bashku në një ndeshje All-Star kundër një ekipi të lartë evropian.

Ëndrra e Arabisë Saudite është të sjellë në ligën e tyre emrat më të mirë nga bota e futbollit, si psh: Sergio Ramos, Jordi Alba, Sergio Busquets, Iago Aspas dhe Alexis Sanchez.