Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ndeshja Izrael-Shqipëri/ Edhe pse të paktë në numër, tifozët e Kombëtares ndezin “Elbasan Arena” (VIDEO)

Video: 

Postuar: 07/09/2018 - 20:48

Ndonëse Elbasan Arena nuk është i tejmbushur si në ndeshjet e tjera të Kombëtares, tifozët e flaktë janë aty dhe e kanë ndezur atmosferën. Me flamuj e veshje kuqezi ata i kanë dhënë zemër ekipit të tyre që sot përballet me Izraelin për ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Pak minuta para ndeshjes FSHF uli edhe çmimin e biletave duke e përgjysmuar për të tërhequr tifozët në stadium. Nuk ka munguar në tribunën e nderit si tifoz i Kombëtares edhe ish-trajneri Gianni de Biasi. Po kështu edhe deputetja Evis Kushi është parë duke bërë tifo për Shqipërinë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 23:23

Shqipëria  u mund në një mënyrë katastrofike sot në shtëpi ndaj Skocisë, me shifrat 0-4, ndërsa në stadium sot ishte edhe ish-tekniku i Kombëtares, ganni De Biasi.

Postuar: 17/11/2018 - 22:58

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Eros Grezda, është shprehur shumë i zhgënjyer pas humbjes së the

Postuar: 17/11/2018 - 22:55

Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi, për Supersport deklaroi pas ndeshjes:

Postuar: 17/11/2018 - 22:33

Kombëtarja shqiptare mbrëmjen e sotme ka luajtur përballë Skocisë.

Postuar: 17/11/2018 - 22:16

Skocia po bën çfarë të dojë me mbrojtjen kuqezi ndërsa lojtarët shëtisin bluzat në fushën e lojës

Postuar: 17/11/2018 - 21:20

Sikur të mos mjaftonte goli që pësuam që në fillim, Shqipëria ngelet dhe me 10 lojtarë.

Postuar: 17/11/2018 - 21:03

Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares shqiptare dhe ekipit të Tiranës, Indrit Fortuzi, u largua n