BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Sport

Ndeshja Shqipëri-Angli, tifozët kuq e zi kanë një surprizë për lojtarët e kombëtares sonë (FOTO)

Ndeshja Shqipëri-Angli, tifozët kuq e zi kanë një

Tifozët do të mungojnë sot në orën 18:00 në stadiumin ‘Air Albania’ ku do të luhet ndeshja kundër Anglisë.

Fizikisht e kanë të pamundur të jenë, për shkak se autoritetet shtetërore nuk lejojnë grumbullimet prej pandemisë së COVID-19.

“Me sytë dhe zemrën te ju”, është mesazhi i shpalosur i TKZ në stadium, ndërkohë që nuk mungojnë as portretet e disa figurave historike të vendit tonë.

Ndeshja Shqipëri-Angli, tifozët kuq e zi kanë një