Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ndeshja Shqipëri-Izrael/ Blindohet Elbasani, snajpera majë pallateve dhe 670 forca në terren (FOTO)

Postuar: 07/09/2018 - 20:22

Pak minuta përpara ndeshjes mes Shqipërisë dhe Izraelit në “Elbasan Arena”, forcat e policisë dhe RENEA kanë blinduar çdo arterie të qytetit.

Në taracat e pallateve shihen snajpera teksa monitorojnë me dylbi ndërsa prezencë të madhe policore ka edhe në rrugët e qytetit si dhe pranë stadiumit ku po kryhen kontrolle të imtësishme ndaj tifozëve.

Rreth 670 forca policie janë angazhuar për ruajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë ndeshjes të vlefshme për Ligën e Kombeve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2018 - 16:22

Pasi bëri një paraqitje dinjitoze në Botërorin e Rusisë, mbrëmjen e djeshme, Senegali arriti të kualifikohej për në fazën e grupeve të Kupës së Afrikës.

Postuar: 18/11/2018 - 13:49

Humbja e Kombëtares Shqiptare të Futbollit ndaj Skocisë me rezultatin e thellë 4-0 dhe humbjet e

Postuar: 18/11/2018 - 12:49

Deputeti i partisë Socialiste Erion Barçe, i njohur për qëndrimet e tij kritike ndaj kreut të Fed

Postuar: 18/11/2018 - 09:31

Shqipëria humbi mbrëmë 0 me 4 në përballjen me Skocinë në stadiumin “Loro Boriçi”.

Postuar: 18/11/2018 - 09:26

Mërgim Mavraj, i cili e nisi ndeshjen si kapiten i Shqipërisë përballë Skocisë, duhet ta harrojë

Postuar: 18/11/2018 - 09:10

Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare dhe ekipit të Tiranës, Indrit Fortuzi, u largua n

Postuar: 18/11/2018 - 07:42

Presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez, nuk duhet të jetë ndjerë mirë kur ka parë shty