BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen keq ndaj kandidatëve të PS: Duhet të arrestohen

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen
x
BREAKING NEWS

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet s’vjen dot”/ Ish-deputeti zbardh skenarin e Berishës dhe paralajmëron

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset
x
BREAKING NEWS

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për këshilltarë, do bëni fushatë me Berishën? Gazment Bardhi habit me përgjigjen

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për
x

Sport

"Ndihem i tradhtuar nga Junajtid", shpërthen Kristiano Ronaldo: Më befasuan mua dhe gjithë botën (VIDEO)

"Ndihem i tradhtuar nga Junajtid", shpërthen Kristiano Ronaldo:

Kristiano Ronaldo nuk ka duruar dot më, teksa ka shpërthyer në një intervistë të dhënë për gazetarin Piers Morgan, teksa tregon se ndihet i tradhtuar dhe se po e detyrojnë të largohet nga Junajtid. Një deklaratë e bujshme kjo e yllit portugez në prag të Kupës së Botës që do të startojë më 20 nëntor.

“Ndihem i tradhtuar nga Mançester Junajtid. Klubi u përpoq të më detyronte të largohesha. Jo vetëm trajneri, por edhe djemtë e tjerë që janë përreth klubit. Ndihemi i tradhtuar. Ndjej se disa njerëz nuk më donin mua këtë te Mançester Junajtid dhe nuk bëhet fjalë vetëm për këtë vit, por edhe sezonin e kaluar. Unë nuk kam respekt për Ten Hag, sepse ai nuk tregon respekt për mua, kështu që është e thjeshtë. Asgjë nuk ka ndryshuar këtu që nga largimi i Aleks Ferguson.

Kur vendosa të kthehesha në Mançester, ndoqa zemrën time. Fergusoni më tha: ‘Është e pamundur për ty të vish te Siti’. Dhe unë thashë: ‘Ok, shef’ … kështu, u ktheva. Por asgjë nuk ka ndryshuar këtu. Progresi është ZERO.

Ata sollën një drejtor sportiv, Ralf Rangnik, që është një gjë që s’e kupton askush. Ai as nuk është trajner. Një klub i madh si Junajtid që sjell një drejtor sportiv nuk më surprizon vetëm mua, por gjithë botën”, deklaroi ndër të tjera Kristiano Ronaldo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Piers Morgan Uncensored (@piersmorganuncensored)