BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Sport

Ndodh incidenti i papritur në ajër me avionin e personazhit të njohur, momente paniku për futbollistin

Ndodh incidenti i papritur në ajër me avionin e personazhit të

Avioni privat i futbollistit Neymar është detyruar së fundmi të bëjë një ulje emergjente pas largimit nga Barbados.

Disa burime pohojnë se avioni, në pronësi dhe i përdorur nga futbollisti, u ul i sigurt në verilindje të Brazilit pas momenteve të panikut.

Mbetet e paqartë nëse Neymar ishte në avion kur ndodhi incidenti shqetësues. Megjithatë, ai kishte ndarë më herët një foto të tij dhe të motrës Rafaella duke pozuar në një pistë pranë një avioni.

Neymar ka shpenzuar më parë 10.8 milionë paund për të blerë avionin Embraer Legacy 450, edhe pse nuk dihet nëse ky është ai i përfshirë në këtë incident.

Lojtari i PSG-së, i cili gjithashtu zotëron helikopterin e tij, është në gjendje të mbajë deri në 8 pasagjerë të tjerë me vete në të. Ashtu si vetë lojtari, ky aeroplan i shpejtë mund të mbulojë deri në 531 milje në orë.

Ai gjithashtu mund të grumbullojë 2,900 milje detare me një lëvizje me një tank të vetëm. Karakteristika më e mirë e avionit është sistemi i tij i përmirësuar i shikimit të fluturimit, i cili krenohet me një kamerë infra të kuqe.

Rikujtojmë, se brazilianët festuan me 13 Qershor ‘Ditën e të dashuruarve’ që në shumë vende të tjera festohet në 14 shkurt.

Me këtë rast futbollisti i njohur postoi një foto të rrallë me të dashurën e tij, Bruna Biancardi, duke i bërë edhe një dedikim romantik.

Sipas Top Albania Radio ylli i PSG postoi një foto krah bukuroshes braziliane në rrjetin e tij social Instagram ku shfaqeshin të veshur matchy-matchy me të bardha.

Neymar po shijon prej mëse një viti lidhjen e tij të re me bukuroshen braziliane. Neymar dhe Bruna u panë së bashku për herë të parë kur ishin në një udhëtim në Ibiza të Spanjës gushtin e kaluar.

Megjithatë çifti e ka mbajtur gjithmonë private lidhjen e tyre dhe asnjëri prej tyre nuk ka folur publikisht.

Ndodh incidenti i papritur në ajër me avionin e personazhit të