BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Sport

Ëndrra për Botëror! Trajneri i Hungarisë tregon se çfarë pret në ndeshjen që do të luhet sonte: E respektojmë Shqipërinë, por është...

Ëndrra për Botëror! Trajneri i Hungarisë tregon se

Trajneri i Hungarisë, italiani Marko Rosi, e konsideron si tepër të fortë përballjen me Shqipërinë, pasi sipas tij 11 futbollistët titullar të kuqezinjve luajnë në ligat më të forta të Europës, por pavarësisht kësaj ai thotë se ky është treni i fundit për ekipin e tij dhe do të synohet vetëm fitorja.

“Unë e kam thënë edhe kur mësuam emrat e grupit ku jemi se Shqipëria është një skuadër që ka 12 futbollistë që luajnë në Top Liga, në Itali, Spanjë, Angli. Hungaria nuk e ka këtë numër, por ka vetëm 4. Çfarë do të thotë kjo? Që duhet të humbim, të kemi frikë. Jam i bindur që do të luajmë si të barabartë, por nuk duhet të mendojmë se Hungaria është më e fortë se Shqipëria vetëm se është më lart në renditjen e FIFA-s. Hungaria është përpara në renditje sepse në tri vitet e fundit ka arritur rezultate më të mira. I respektojmë si skuadër, por duhet të them që nuk kemi aspak frikë nga ata, pastaj rezultatin e përcaktojnë shumë faktorë. Shpresoj të kemi fatin në anën tonë”, tha ai.