BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Sport

Ndryshim planesh për sulmuesin e Kombëtares, Juventusi dërgon Vrionin në…

Ndryshim planesh për sulmuesin e Kombëtares, Juventusi dërgon

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Xhiakomo Vrioni, ishte shumë pranë transferimit në MLS, ku e priste New England Revolution, por duket se tashmë do të ketë ndryshim planesh për talentin kuqezi.

Juventusi kërkon me ngulm këtë verë që të afrojë talentin e Xhenoas, Andrea Kambiaso, por negociatat nuk po shkojnë ashtu siç duhet.

Siç thekson “La Repubblica”, klubi bardhezi po mendon që të përfshijë 23-vjeçarin shqiptar në këmbim të mbrojtësit italian, i cili për Xhenoan ka luajtur dhe si mesfushor krahu.

Nëse ky shkëmbim ndodh atëherë Vrioni do të duhet të luajë në Serinë B sezonin e ardhshëm, pasi Xhenoa nuk arriti të mbijetonte në elitë.