BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”, ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”, ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x

Sport

Ndryshojnë oraret e ndeshjeve/ Na presin surpriza? Nis sot xhiroja e tretë e Botërorit, spikat ndeshja SHBA-Iran

Ndryshojnë oraret e ndeshjeve/ Na presin surpriza? Nis sot xhiroja e

Starton sot xhiroja e tretë e fazës së grupeve në Kampionatin Botëror "Katar 2022".Ndryshe nga dy xhirot e kaluara, ndeshjet e sotme do të luhen në orare të ndryshme. Sfidat e grupit A dhe B do luhen në orën 16:00 dhe 20:00.

Kështu, dita nis me Ekuador-Senegal dhe Holandë-Katar, ndeshje të cilat luhen në orën 16:00.

Katari është eliminuar ndërsa Ekuadori, Holanda dhe Senegali shpresojnë te kualifikimi.

Mbrëmja sjell dy sfida mjaft interesante si SHBA-Iran dhe Angli-Uells. Të dyja përballjet fillojnë në orën 20:00. Grupi është totalisht i hapur dhe mund të ketë surpriza në varësi të rezultateve.

Ndryshojnë oraret e ndeshjeve/ Na presin surpriza? Nis sot xhiroja e