BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

Ndryshon rezultati në ndeshjen Spanjë-Francë, shënohen dy gola të shpejtë në dy minuta

Ndryshon rezultati në ndeshjen Spanjë-Francë, shënohen dy

Janë shënuar dy gola të shpejtë në finalen mes Spanjës dhe Francës.

Kanë qenë të spanjollët ata që zhbllokuan rezultatin në minutën e 64 me Oyarzabal dhe vetëm dy minuta më vonë Karim Benzema do të shënojë një super gol duke barazuar shifrat.

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, me skuadrat që u treguan shumë të kujdesshme, pjesa e dytë ka nisur ndryshe. Skuadrat  janë hapur dhe po rrezikojnë më shumë.