BREAKING NEWS

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka bërë me gjak nuk do i vlejnë atje në gropë. Jam gati të dorëzohen në autoritetet shqiptare nëse Sali Berisha...

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka
x

Sport

Ndryshon situata për Hysajn

Ndryshon situata për Hysajn
Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt.
 
Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër.
 
Megjithatë, së fundmi, një ekip i ri ka dalë në skenë për shërbimet e mbrojtësit shkodran.
 
Sipas “Calciomercato”, futbollistin e kombëtares e do dhe Atletiko e Madridit.
 
Mbetet të shihet se ku mbrojtësi i Shqipërisë do ta vazhdojë karrierën e tij.
 
Të dy skuadrat e interesuara janë të nivelit të lartë dhe do të ishte lëvizje e mirë.