BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x
BREAKING NEWS

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del
x

Sport

Në një lidhje me Shakirën? Iker Casillas përgjigjet dhe zbulon një herë e mirë të vërtetën

Në një lidhje me Shakirën? Iker Casillas përgjigjet dhe

Thashetheme të reja në lidhje me Shakirën. Pak ditë më parë u përfol se ajo vite më parë kishte tradhtuar Pique me tenistin Nadal, ndërsa sot u përfol se ajo është një marrëdhënien me legjendën e portës Iker Casillas.
Por ky i fundit ka reaguar menjëherë, duke ka hedhur poshtë aludimet se ai është në një lidhje me Shakirën. Casillas së fundmi ka finalizuar divorcin nga gazetarja sportive spanjolle, Sara Carbonero, por ndërkohë nuk kanë munguar thashethemet se tani po dilte me “yllin” e popit.

41-vjeçari ndjek Shakirën në Instagram, veprim që kishte nxitur spekulime mbi natyrën e marrëdhënies së tyre, por Casillas ka shfrytëzuar platformën e rrjeteve sociale për të hedhur poshtë thashethemet se ai tani është në lidhje me fituesen e çmimit “Grammy”.

Në një seri imazhesh nëpër historitë e tij në Instagram, ish-portieri postoi artikuj që aludonin mbi lidhjen së tij të re dhe në fund postoi një emoji që tregonte se ai nuk e di se nga i shpikën këto histori.