BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Sport

Nejmar projekton ta mbyllë karrierën në Paris

Nejmar projekton ta mbyllë karrierën në Paris

Merkato ne verës duket lag por për disa lojtarë cilësorë ajo ka nisur që tani. Mësohet nga mediat franceze se sulmuesi brazilian Nejmar nuk e ka ndërmend të largohet nga Paris San Zhermen, përkundër raportimeve se klubi francez po kërkon blerës për brazilianin. “L’Equipe” ka shkruar të hënën se Nejmar tashmë ka njoftuar klubin për vendimin e tij. Madje, ai dëshiron ta respektojë deri në fund kontratën me Parisin, klub me fanellën e të cilit synon të pensionohet nga futbolli aktiv. Nejmar ka kontratë me Parisin deri në vitin 2027, ndërsa është pjesë e ekipit prej vitit 2017 kur iu bashkua nga Barcelona. 31-vjeçari tashmë e ka përfunduar para kohe sezonin aktual për shkak të operimit të nyjës së këmbës dhe është i detyruar të pushojë të paktën për katër muaj. Megjithatë, në 29 ndeshje të luajtura, ai ka shënuar 18 gola dhe ka asistuar 17 herë.