Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Neymar apo Mbappe do largohet? Trajneri i PSG trondit tifozët

Postuar: 24/05/2019 - 12:29

Neymar-Mbappe, dy yjet e PSG pritet të jenë dy emrat më të rëndësishëm të kësaj merkatoje vere. Për të ndezur dhe më shumë zërat që flasin për një largim të mundshëm të një prej tyre në fund të sezonit ka menduar vetë trajneri i PSG, Tomas Tuchel: “Mendoj se do rrinë por nëse largohen do të gjejmë një zgjidhje”, është shprehur tekniku gjerman duke bërë që mediat spanjolle ti kushtojnë faqet e para kësaj deklarate.

Në Spanjë nuk janë mjaftuar me kaq, kanë zbuluar një tjetër detaj i cili largon gjithnjë e më shumë Neymar nga kryeqyteti Francez. Sipas të përditshmes spanjolle AS: “Neymar nuk është paraqitur në stërvitje por është larguar drejtë Brazilit pa marrë fillimisht lejen e stafit mjekësor, ky fakt ka tërbuar trajnerin Tuchel”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 13:53

Champions League kthehet sonte në mbrëmje për fazën e parë të ndeshjeve në grupe. Liverpuli që mban akoma titullin e kampionit në këtë kompeticioni do të luajë në transfertë me skuadrën e Napolit.

Postuar: 17/09/2019 - 07:23

Mançester Siti nuk e ka vrullin e një sezoni më parë, as sharmin e performancës së vjetshme, ku n

Postuar: 17/09/2019 - 07:22

Tirana ka grumbulluar 10 pikë në katër javët e para të kampionatit të ri, duke qenë në vend të pa

Postuar: 17/09/2019 - 07:20

Shqipëria luajti dy ndeshje këtë muaj në kuadër të eliminatoreve të Euro-2020, Grupi H, duke humb

Postuar: 16/09/2019 - 23:38

Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen kundër Borussia Dortmund, por Er

Postuar: 16/09/2019 - 16:46

Asambleja e Përgjithshme e Real Madridit solli dhe përplasje të forta.

Postuar: 16/09/2019 - 16:12

Ai është shndërruar në lojtarin më të ri që shënon në La Liga dhe ofertat për Ansu Fati tai janë