Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Neymar zbret me helikopter në stërvitjen e Brazilit

Postuar: 26/05/2019 - 14:30

Kur të gjithë presin shpërthimin e tij në fushën e blertë, Neymar më shumë bëhet protagonist jashtë saj.
 
Pas një sezoni thuajse të dështuar në aspektin personal me PSG-në, sulmuesi i Brazilit është grumbulluar me kombëtaren dhe ka nisur përgatitjet për Kupën e Amerikës.
 
Në stërvitjen e fundit të ekipit, Neymar ka shkuar në stërvitje me një helikopter privat.
 
Yllin brazilian kanë qenë duke e pritur gazetarë e fotografë të shumtë ndërkohë që edhe ka folur për mediat duke pranuar se Brazili ka shumë presion.
 
Ai u shpreh:
 
Ka shumë presion, por me ndihmën e tifozëve, ne jemi të pandalshëm. I kam kaluar dy kompeticione deri më tani dhe kam njohur anën e keqe por edhe anën e mirë të këtij vendi”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 12:25

Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot kur Piers Morgan i ka treguar atij pamjet e babait të tij të ndjerë.

Postuar: 15/09/2019 - 23:13

Milani ka shënuar fitoren e dytë në sezonin e ri të Serie A.
 

Postuar: 15/09/2019 - 22:13

Pas golave që shënoi në kualifikueset e Euro 2020 përballë Francës dhe Islandës, Sokol Cikalles

Postuar: 15/09/2019 - 09:19

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja ka rrëfyer detaje nga jeta e tij.

Postuar: 15/09/2019 - 07:49

Në stadiumin “Artemio Franchi” të Firences, Fiorentina arriti të frenojë kampionët në

Postuar: 15/09/2019 - 07:47

Dy emra të mëdhenj të futbollit shqiptar u përballën dje në stadiumin “Selman Stërmasi&rdqu

Postuar: 15/09/2019 - 07:46

Gazeta “Sot” sjell për lexuesit këtë fundjavë intervistën me një prej figurave të shq