BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Sport

Nga 23 në 26 lojtarë në Europian, Sylvinho komenton zërat për ndryshim: Është e tepërt …

Nga 23 në 26 lojtarë në Europian, Sylvinho komenton zërat

Trajnerët e ekipeve kombëtare pjesëmarrëse në Europian do të takohen për të diskutuar rritjen e numrit të lojtarëve të grumbulluar për aktivitetin më të madh të kontinentit që do të zhvillohet në verë, në Gjermani. UEFA do të dëgjojë trajnerët për të kuptuar nëse do të ndryshojë ose jo numrin e lojtarëve, nga 23 në 26.

Ndër trajnerët që e kanë kërkuar një gjë të tillë publikisht, është trajneri i Anglisë Southgate dhe i Holandës, Koeman. Trajneri i Kombëtares shqiptare Silvinho, deklaron për Top Channel një version tjetër të këtij ndryshimi që po kërkohet.

“Nëse nuk ka lëndime, puna me 26 sportistë më duket e tepërt. Për mua, mundësia për të zëvendësuar një lojtarë të dëmtuar do të ishte zgjidhja më e mirë.

Për momentin mund të ndërrojmë një sportist në rast dëmtimi dhe kuptoj që deri në tre sportistë mund të zëvendësohen në rast dëmtimi, deri në ditën e debutimit në garë. Nuk është e lehtë të zgjidhet sepse çdo trajner ka nevoja të ndryshme”, deklaroi Sylvinho.

UEFA deklaroi se janë disa trajnerë që kanë kërkuar një gjë të tillë, por gjithçka do të vendoset në mbledhjen teknike më 8 prill. Europiani i shkuar, por edhe Botërori, kishin numrin e zgjeruar të 26 lojtarëve.