Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ngjarje e frikshme! Momente tmerri për futbollistin e njohur, tentojnë ta rrëmbejnë dhe ta fusin në bagazhin e makinës në Beograd, identifikohen 2 autorët

Postuar: 20/11/2019 - 14:34

Momente tmerri për futbollistin e Fiorentinës, Aleksa Terziç. Mbrojtësi 20-vjeçar, ka kaluar një natë me të vërtet të frikshme, teksa 2 keqbërës tentuan ta fusin në bagazhin e makinës dhe ta rrëmbejnë.

Terziç ndodhej në Beograd, pasi u aktivizua me ekipin U21 të Serbisë në sfidën kundër Rusisë U21. Për fat të mirë, mbrojtësi i skuadrës italiane, ka arritur t’iu shpëtojë keqbërësve, pas një përplasje momentale.

Mediat serbe dhe ato italiane raportojnë se grabitësit kishin përgatitur një plan thuajse perfekt. Ata fillimisht goditën makinën e 20-vjeçarit për ta nxjerrë jashtë kontrollit, teksa më pas zbritën, shkuan te makina e futbollistit dhe tentuan ta fusnin këtë të fundit në bagazh. Terziç arriti t’iu shpëtonte nga duart, duke u arratisur me vrap. Pas këtij momenti 2 grabitësit kanë marrë makinën e tyre tip BMË dhe janë larguar nga vendngjarja.

Futbollisti serb, menjëherë ka lajmëruar policinë, teksa këta të fundit kanë arritur të identifikojnë edhe 2 personat e përfshirë në këtë ngjarje të frikshme!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2019 - 08:50

Bota e futbollit ka marrë një lajm të hidhur mëngjesin e sotëm.

Postuar: 11/12/2019 - 07:12

Liga e Kampioneve dhuroi mbrëmë emocione të mëdha në xhiron e fundit në grupe, teksa u eliminuan

Postuar: 11/12/2019 - 07:11

Tirana nuk e gjeti trajnerin as dje, madje dhe kur pritej një emër në orët e fundit të ditës.

Postuar: 11/12/2019 - 07:11

Ekipet kombëtare të moshave kanë dështuar në objektivat e tyre dhe është fakt se shumë pak ndeshj

Postuar: 10/12/2019 - 23:53

Napoli triumfoi 4-0 përballë Genk dhe u kualifikua për në fazën me eliminim direkt të UEFA Champi

Postuar: 10/12/2019 - 23:08

Barcelona ka mposhtur 2 me 1 Interin në Itali për t’ia shuar ëndrrën për kalim të fazës së