Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Sport

Ngjarje e pazakontë! Çmendet' futbollisti gjerman, shkon në tribunë dhe përleshet me tifozët (VIDEO)

Ngjarje e pazakontë! Çmendet' futbollisti gjerman, shkon

Një ngjarje totalisht e pazakontë ka ndodhur në ndeshjen e Kupës së Gjermanisë, mes Dinamo Dresden dhe Hamburgut e cila u mbyll me rezultatin 4-1.

Në përfundim të ndeshjes, futbollisti i Hamburgut, Toni Leistner, nuk e ka kontrolluar dot veten, teksa është ngjitur në tribunë ku ndodhej një numër i vigël tifozësh dhe është përplasur me njërin prej tyre.

I nervozuar në maksimum nga humbja 4-1, por edhe nga provikimet e tifozëve, ai është futur në tribunë dhe është kapur keq me njërin prej tyre, duke e përplasur për tokë.