BREAKING NEWS

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e selisë, arrestohet autori që gjuajti në takimin e PD-së, zbardhet shkaku që situata degradoi në nxjerrjen e armëve

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e
x
BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x

Sport

Nis ceremonia e hapjes së Botërorit, spektakël në Katar, BTS këndojnë himnin zyrtar

Nis ceremonia e hapjes së Botërorit, spektakël në Katar, BTS

Ceremonia e hapjes së Kupës së Botës ka nisur! E gjithë ngjarja po zhvillohet në stadiumin Al Bayt në qytetin Al Khor, i cili është rreth 50 kilometra nga kryeqyteti Doha, Katar.

Ndeshja e parë do të luhet mes vendasve dhe Ekuadorit, ndërkohë që raportohet se kampionët që nuk do të marrin pjesë në Kupën e Botës janë të shumtë. 

Ndeshjet luhen në stadiumin Al Bayt që mund të mbajë rreth 60 mijë tifozë. Pritet performaca nga ylli i pop-it të Koresë së Jugut, Jung Kook dhe nga grupi i djemve BTS. Këta të fundit do të performojnë ‘Dreamers’ himnin zyrtar të këtij Botërori.