BREAKING NEWS

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton deklaratën e bujshme të Ilir Metës, zbërthen skenarin e presidentit me Sali Berishën: O pushtetin o kokën e Lulit!

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton
x

Sport

Një tjetër humbje e madhe/ Ndahet nga jeta në moshën 17-vjeçare futbollisti i njohur shqiptar (EMRI+FOTO)

Një tjetër humbje e madhe/ Ndahet nga jeta në moshën

Një lajm i trishtë ka ardhur për sportin shqiptar.

Klubi i futbollit në Kosovë, Gjakova, përmes një postimi në Facebook jep një lajm të kobshëm të ndarjes nga jeta në moshë të re të futbollistit Elirion Shabanaj, vetëm 17 vjeç.

Gjakova i shpreh ngushëllimet familjarëve të Elirionit, teksa shkruajnë se ishte një futbollist i talentuar dhe shumë i disiplinuar.

Një tjetër humbje e madhe/ Ndahet nga jeta në moshën