BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Sport

Një tjetër rast i paprecedentë! Dhunohet me grushte arbitri i Kategorisë së Parë

Një tjetër rast i paprecedentë! Dhunohet me grushte arbitri i

Sot në ndeshjen e Kategorisë së Parë mes Shkumbinit dhe Dinamos është dhunuar me grushte arbitri Sokol Bebja. Në përfundim të ndeshjes, disa tifozë kanë hyrë në fushën e lojës dhe kanë goditur Bebjën. Arsyeja ka qenë vendimet që ai ka marrë gjatë ndeshjes, e cila përgjatë gjithë 90 minutave ka qenë tepër e tensionuar dhe jo më kot janë akorduar tre kartona të kuq dhe tetë të verdhë.