BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x
BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x
BREAKING NEWS

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi i jashtëzakonshën i PS, ja kush e shoqëronte kryeministrin Rama në momentin e hyrjes dhe gjesti i tij që tërhoqi vëmendjen (VIDEO-LIVE)

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi  i jashtëzakonshën i PS, ja kush e
x
BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x

Sport

Njoftoi largimin nga futbolli, Samuel Eto’o bën reagimin që i befasoi të gjithë

Njoftoi largimin nga futbolli, Samuel Eto’o bën reagimin që i

Samuel Eto’o po mendon për një rikthim të papritur në futboll, në moshën 39 vjeçare. Sulmuesi nga Kameruni në vitin 2019 vendosi të largohej nga futbolli i luajtur , pas një aventure të fundit në Katar. Ish sulmuesi i Barcelonës dhe Interit, është lidhur ditët e fundit me një transferim te Racing Murcia, që luan në nivelin e tretë spanjoll.

Murcia sezonin e kaluar siguroi një vend në ligën e tretë spanjolle, teksa në klub kanë investuar disa investitorë të jashtëm, që kanë synime të mëdha me klubin dhe po mendojnë përforcimin e ekipi. Kujtojmë që Samuel Eto’o gjatë karrierës së tij ka fituar shumë tituj të rëndësishëm, përfshirë Ligën e Kampionëve me Barcelonën dhe Interin.